BK1/GMA-500-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 3 292
Datablad
Direkte
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
På lager: 313
500 mA 250 V AC DC-sikring Patron, Glass Krever holder 5mm x 20mm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK1/GMA-500-R
DigiKeys produktnummer
283-3263-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK1/GMA-500-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
35A
Smelting I²t
0.15
Størrelse/dimensjon
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.454 Ohms