BK/GMA-750-R
DigiKeys produktnummer
283-2869-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK/GMA-750-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
Detaljert beskrivelse
750 mA 250 V AC DC-sikring Patron, Glass Krever holder 5mm x 20mm
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
35A
Smelting I²t
0.47
Størrelse/dimensjon
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.186 Ohms