BK/1A5018-10-R
BK/1A5018-10-R
BK/1A5018-10-R
DigiKeys produktnummer
283-2603-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK/1A5018-10-R
Beskrivelse
FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Sikring Klemme 15 A 500V 1 Kretser Patron Gjennomgående hull
Kategori
Sikringstype
Patron
Produsent
Sikringsholdertype
Klemme
Serie
Antall kretser
1
Emballasje
Bulk
Spenning (V)
Delestatus
Aktiv
Retning
Horisontal
Monteringstype
Termineringsstil
PC-pinne
Sikringsstørrelse
0,197" dia (5mm)
Kontaktmateriale
Fjærbronse
Nominell strøm (AMP)
15 A
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Til bruk med/relaterte produkter
5mm dia diameter sikringer