BK/S505-10-R
DigiKeys produktnummer
283-2936-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK/S505-10-R
Beskrivelse
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 A 250 V AC DC-sikring Patron, Keramikk Krever holder 5mm x 20mm
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
Produsent
Responstid
Treg
1,5kA
Smelting I²t
397.0
Godkjenningsbyrå
BSI, CQC, CSA, cULus, IMQ, KC, PSE/JET, SEMKO, VDE
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.0061 Ohms