BK/S500-6.3-R
DigiKeys produktnummer
283-2687-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK/S500-6.3-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 6.3A 250VAC 5X20MM
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6.3 A 250 V AC DC-sikring Patron, Glass Krever holder 5mm x 20mm
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
Produsent
Responstid
Hurtigblåsende
63A
Smelting I²t
69.0
Godkjenningsbyrå
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.01 Ohms