BK/S500-3.15-R
DigiKeys produktnummer
283-2682-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BK/S500-3.15-R
Beskrivelse
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.15 A 250 V AC DC-sikring Patron, Glass Krever holder 5mm x 20mm
Kategori
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V
Produsent
Responstid
Hurtigblåsende
Serie
Kapsling
Emballasje
Bulk
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
35A
Delestatus
Aktiv
Smelting I²t
13.0
Monteringstype
Krever holder
Godkjenningsbyrå
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.025 Ohms