0217.500TXP
DigiKeys produktnummer
0217.500TXP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0217.500TXP
Beskrivelse
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
500 mA 250 V AC DC-sikring Patron, Glass Krever holder 5mm x 20mm
Kategori
Responstid
Hurtigblåsende
Produsent
Kapsling
Serie
Skillebryterkapasitet ved nominell spenning
35A
Emballasje
Bulk
Smelting I²t
0.215
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
CCC, CE, CSA,KC, SEMKO, UL, VDE
Monteringstype
Krever holder
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimensjon
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominell strøm (AMP)
DC - kald motstand
0.2065 Ohms
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250 V