ACE2V3225-201-R
DigiKeys produktnummer
283-ACE2V3225-201-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-ACE2V3225-201-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-ACE2V3225-201-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACE2V3225-201-R
Beskrivelse
CMC 200UH 70MA 2LN 9.5KOHM SMD
Detaljert beskrivelse
200 µH @ 100 kHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 9.5 kOhms @ 10 MHz 70mA DCR 5,5Ohm
Kategori
Nominell strøm (maks)
70mA
DC-motstand (DCR) (maks)
5,5Ohm
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Impedans ved frekvens
9.5 kOhms @ 10 MHz
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Induktans ved frekvens
200 µH @ 100 kHz