ACE2V3225-101-R
DigiKeys produktnummer
283-ACE2V3225-101-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-ACE2V3225-101-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-ACE2V3225-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACE2V3225-101-R
Beskrivelse
CMC 80UH 100MA 2LN 3KOHM SMD
Detaljert beskrivelse
80 µH @ 100 kHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 3 kOhms @ 10 MHz 100mA DCR 3,12Ohm
Kategori
Nominell strøm (maks)
100mA
DC-motstand (DCR) (maks)
3,12Ohm
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Impedans ved frekvens
3 kOhms @ 10 MHz
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Induktans ved frekvens
80 µH @ 100 kHz