ACE1V3225-201-R
DigiKeys produktnummer
283-ACE1V3225-201-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-ACE1V3225-201-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-ACE1V3225-201-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACE1V3225-201-R
Beskrivelse
CMC 200UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
200 µH @ 100 kHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 70mA DCR 4,8Ohm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
4,8Ohm
Produsent
Eaton - Electronics Division
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
80V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Antall linjer
2
Høyde (maks)
0,098" (2,50mm)
Induktans ved frekvens
200 µH @ 100 kHz
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
70mA