MM5Z16VT1G
DigiKeys produktnummer
MM5Z16VT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MM5Z16VT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MM5Z16VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM5Z16VT1G
Beskrivelse
DIODE ZENER 16V 500MW SOD523
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 16 V 500 mW ±5,6% Overflatemontering SOD-523
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MM5Z16VT1G Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 11.2 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Toleranse
±5,6%
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
40 Ohms