PVL14FWS16
PVL14FWS16
PVL14FWS16
DigiKeys produktnummer
141-PVL14FWS16-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PVL14FWS16
Beskrivelse
LED PNL IND 8MM WIRE LEADS
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LED Panelindikator 110V 2mA – 20mA Ledninger - 5,9" (150,00mm)
EDA-/CAD-modeller
PVL14FWS16 Modeller
Kategori
Spenning (V)
110V
Strøm
2mA – 20mA
Panelutsparingsdimensjoner
0,551" (14,00mm)
Linsestørrelse
8,00mm dia
Rund med flat topp
Linsefarge
Rød
Termineringsstil
Ledninger - 5,9" (150,00mm)