PV4F2B011-3R4
DigiKeys produktnummer
EG5413-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PV4F2B011-3R4
Beskrivelse
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 24V
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trykkbrytere SPDT Vandalsikker, belyst Panelmontering, Forside
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PV4F2B011-3R4 Modeller
Kategori
Aktuatormerking
Ingen merking
Produsent
Farge - aktuator/hette
Svart
Serie
Belysningstype, farge
LED, Blue/Green/Red
Emballasje
Bulk
Belysningspenning (nominell)
12VDC
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
Lodding, Hurtigkobling - 0,110" (2,8mm)
Monteringstype
Panelmontering, Forside
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP65 - støvtett, vannbestandig
Type
Vandalsikker, belyst
Panelutsparingsdimensjoner
Rund - 19,00mm dia
Krets
Driftstemperatur
-20°C – 55°C
Bryterfunksjon
På-mom
Mekanisk liv
1,000,000 sykluser
Nominell strøm (AMP)
2A (DC)
Elektrisk levetid
50,000 sykluser
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
24 V