PVL06FLS11
PVL06FLS11
How Many Poles do you need?
PVL06FLS11
DigiKeys produktnummer
EG5373-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PVL06FLS11
Beskrivelse
LED PNL IND RED CLR 3MM QUCK CON
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LED Panelindikator Rød slett 1,8V 20mA Hurtigkobling - 0,110" (2,8mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PVL06FLS11 Modeller
Kategori
Spenning (V)
1,8V
Produsent
E-Switch
Strøm
20mA
Serie
Panelutsparingsform
Rund
Emballasje
Bulk
Panelutsparingsdimensjoner
0,24" (6,10mm)
Delestatus
Aktiv
Linsestørrelse
3mm, T-1
Type
LED
Linsestil
Rund med flat topp
Lampefarge
Rød
Termineringsstil
Hurtigkobling - 0,110" (2,8mm)