SMCJ150CA-13-F
DigiKeys produktnummer
31-SMCJ150CA-13-FTR-ND - Tape og spole (TR)
31-SMCJ150CA-13-FCT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-SMCJ150CA-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ150CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 150VWM 243VC SMC
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
243V Klemme 6,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
EDA-/CAD-modeller
SMCJ150CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
6,2A
Produsent
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
150V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
167V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
243V