SMCJ150CA
DigiKeys produktnummer
SMCJ150CALFTR-ND - Tape og spole (TR)
SMCJ150CALFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMCJ150CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ150CA
Beskrivelse
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
243V Klemme 6,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ150CA Modeller
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
243V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
6,2A
Serie
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
150V
Spenning - gjennomslag (min)
167V