SMLJ150CA
DigiKeys produktnummer
SMLJ150CABTR-ND - Tape og spole (TR)
SMLJ150CABCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMLJ150CABDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMLJ150CA
Beskrivelse
TVS DIODE 150VWM 243VC SMC
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
243V Klemme 12,4A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMLJ150CA Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
12,4A
Produsent
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Toveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - reversspenning (Typ)
150V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
167V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
243V