3SMC150CAQ TR13 PBFREE
DigiKeys produktnummer
1514-3SMC150CAQTR13PBFREETR-ND - Tape og spole (TR)
1514-3SMC150CAQTR13PBFREECT-ND - Båndavsnitt (CT)
1514-3SMC150CAQTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
3SMC150CAQ TR13 PBFREE
Beskrivelse
TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
243V Klemme 12,4A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Kategori
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Grad
Bilteknikk
Toveiskanaler
1
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - reversspenning (Typ)
150V
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - gjennomslag (min)
167V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
243V
Leverandørens enhetsforpakning
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
12,4A