SMDJ150CA
DigiKeys produktnummer
SMDJ150CATR-ND - Tape og spole (TR)
SMDJ150CACT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMDJ150CADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMDJ150CA
Beskrivelse
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
243V Klemme 16,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMDJ150CA Modeller
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
243V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
16,5A
Serie
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
150V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
167V