SMCJ160CA
DigiKeys produktnummer
SMCJ160CALFTR-ND - Tape og spole (TR)
SMCJ160CALFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMCJ160CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMCJ160CA
Beskrivelse
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
259V Klemme 5,8A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ160CA Modeller
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
259V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
5,8A
Serie
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Toveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
160V
Spenning - gjennomslag (min)
178V