DMNH10H028SK3-13 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
Nexperia USA Inc.
onsemi
onsemi
På lager: 59
IXYS
På lager: 434
Vishay Siliconix
N-kanal 100 V 55A (Tc) 2W (Ta) Overflatemontering TO-252-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TO-252-3
DMNH10H028SK3-13
DigiKeys produktnummer
DMNH10H028SK3-13DITR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DMNH10H028SK3-13
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 55A TO252
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.3V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
36 nC @ 10 V
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2245 pF @ 50 V
FET-type
Effekttap (maks)
2W (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252-3
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
28mOhm ved 20A, 10V