BUK7227-100B,118 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
onsemi
På lager: 8 946
Datablad
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
onsemi
På lager: 59
Infineon Technologies
Infineon Technologies
På lager: 26
IXYS
På lager: 434
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Vishay Siliconix
På lager: 9
N-kanal 100 V 48A (Tc) 167W (Tc) Overflatemontering DPAK