DMN3009SFGQ-7
DigiKeys produktnummer
DMN3009SFGQ-7DITR-ND - Tape og spole (TR)
DMN3009SFGQ-7DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
DMN3009SFGQ-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DMN3009SFGQ-7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 16A PWRDI3333
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 16A (Ta), 45A (Tc) 900mW (Ta) Overflatemontering POWERDI3333-8
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
42 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2000 pF @ 15 V
Effekttap (maks)
900mW (Ta)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
30 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V