DMN3009SFG-7
DigiKeys produktnummer
DMN3009SFG-7DITR-ND - Tape og spole (TR)
DMN3009SFG-7DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
DMN3009SFG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DMN3009SFG-7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 16A PWRDI3333
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 16A (Ta), 45A (Tc) 900mW (Ta) Overflatemontering POWERDI3333-8
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DMN3009SFG-7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
42 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2000 pF @ 15 V
FET-type
Effekttap (maks)
900mW (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C