TPN6R303NC,LQ
DigiKeys produktnummer
TPN6R303NCLQTR-ND - Tape og spole (TR)
TPN6R303NCLQCT-ND - Båndavsnitt (CT)
TPN6R303NCLQDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPN6R303NC,LQ
Beskrivelse
MOSFET N CH 30V 20A 8TSON-ADV
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 20A (Ta) 700mW (Ta), 19W (Tc) Overflatemontering 8-TSON Advance (3,1x3,1)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TPN6R303NC,LQ Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.3V ved 200µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
24 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1370 pF @ 15 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
700mW (Ta), 19W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
30 V
Leverandørens enhetsforpakning
8-TSON Advance (3,1x3,1)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
6.3mOhm ved 10A, 10V