74LVC1G32QW5-7
DigiKeys produktnummer
31-74LVC1G32QW5-7TR-ND - Tape og spole (TR)
31-74LVC1G32QW5-7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-74LVC1G32QW5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
74LVC1G32QW5-7
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT25
Produsentens standard leveringstid
36 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals SOT-25
Kategori
Logikknivå - lavt
0,7V – 0,8V
Produsent
Logikknivå - høyt
1,7V – 2V
Serie
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
5.5ns ved 5V, 50pF
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Logikktype
Godkjenning
AEC-Q100
Antall kretser
1
Monteringstype
Overflatemontering
Antall innganger
2
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-25
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Strøm - hvilestrøm (maks)
4 µA
Baseproduktnummer
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA