SN74LVC1G32QDBVRQ1
DigiKeys produktnummer
296-24202-2-ND - Tape og spole (TR)
296-24202-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-24202-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SN74LVC1G32QDBVRQ1
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
OR-port IC 1 Kanals SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
SN74LVC1G32QDBVRQ1 Modeller
Kategori
Logikknivå - lavt
0,7V – 0,8V
Produsent
Logikknivå - høyt
1,7V – 2V
Serie
Maks. spredningsforsinkelse ved V, maks. CL
6ns ved 5V, 50pF
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Logikktype
Godkjenning
AEC-Q100
Antall kretser
1
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Forsyningsspenning
1,65V – 5,5V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Strøm - hvilestrøm (maks)
25 µA
Baseproduktnummer
Strøm - utgang høy, lav
32mA, 32mA