CSTNE20M0V53Z000R0
DigiKeys produktnummer
490-17955-2-ND - Tape og spole (TR)
490-17955-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-17955-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSTNE20M0V53Z000R0
Beskrivelse
CERAMIC RES 20.0000MHZ 15PF SMD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
20 MHz Keramikk Resonatorer Innebygget kondensator 15 pF ±0,3% 40 Ohms -40°C – 125°C Overflatemontering
EDA-/CAD-modeller
CSTNE20M0V53Z000R0 Modeller
Kapasitans
15 pF
Serie
Impedans
40 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Frekvens
20 MHz
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,051" B (3,20mm x 1,30mm)
Frekvensstabilitet
±0,3%
Høyde
0,039" (1,00mm)
Frekvenstoleranse
±0,5%