MDS-040APS12 BA
DigiKeys produktnummer
1145-1003-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MDS-040APS12 BA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 40W
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 90 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MDS-040APS12 BA Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
84%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Standby-utgang, Universalinngang
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
3,00" L x 2,00" B x 0,90" H (76,2mm x 50,8mm x 22,9mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB-skjema, CE, EN, UL
Spenning - utgang 1
12V
Standardnummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Strøm - utgang 1
3.3 A