ECS45US12
DigiKeys produktnummer
1470-1287-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS45US12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 45W
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 80 – 264VAC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
90%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Universalinngang
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
3,00" L x 2,00" B x 1,05" H (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm)
Spenning - inngang
80 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB
Spenning - utgang 1
12V
Standardnummer
Strøm - utgang 1
3.75 A