MDS-040APS15 BA
DigiKeys produktnummer
1145-MDS-040APS15BA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MDS-040APS15 BA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 40W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 15V 90 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
MDS-040APS15 BA Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
84%
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Størrelse/dimensjon
3,00" L x 2,00" B x 0,90" H (76,2mm x 50,8mm x 22,9mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Spenning - utgang 1
15V
Standardnummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Strøm - utgang 1
2.7 A