445C32K16M00000 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Similar
16 MHz ±30ppm Krystaller 8pF 40 Ohms 2-SMD, ingen ledning
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
445C32K16M00000
DigiKeys produktnummer
445C32K16M00000-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
445C32K16M00000
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Detaljert beskrivelse
Kategori
Belastningskapasitans
8pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Frekvens
16 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm
Høyde - sittende (maks)
0,053" (1,35mm)