445C35K16M00000 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 445C35K16M00000 |
Beskrivelse | CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD |
Produsentens standard leveringstid | 11 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 16 MHz ±30ppm Krystaller 8pF 40 Ohms 2-SMD, ingen ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Belastningskapasitans 8pF |
Produsent | ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms |
Serie | Driftsmodus Grunnleggende |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -20°C – 70°C |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Type MHz krystall | Kapsling |
Frekvens 16 MHz | Leverandørens enhetsforpakning 2-SMD (5x3.2) |
Frekvensstabilitet ±50ppm | Størrelse/dimensjon 0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm) |
Frekvenstoleranse ±30ppm | Høyde - sittende (maks) 0,053" (1,35mm) |