445C32A16M00000 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
Similar
16 MHz ±30ppm Krystaller 10pF 40 Ohms 2-SMD, ingen ledning
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
445C32A16M00000
DigiKeys produktnummer
445C32A16M00000-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
445C32A16M00000
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
2-SMD (5x3.2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenstoleranse
±30ppm
Høyde - sittende (maks)
0,053" (1,35mm)