HZA106M063D16T-F
DigiKeys produktnummer
338-HZA106M063D16T-FTR-ND - Tape og spole (TR)
338-HZA106M063D16T-FCT-ND - Båndavsnitt (CT)
338-HZA106M063D16T-FDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HZA106M063D16T-F
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 63V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 63 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 120mOhm 10000 Hrs ved 105°C
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Produsent
Cornell Dubilier Knowles
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk, Forbikobling, Frakobling
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
100 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
1 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
10 µF
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Nominell spenning
63 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
120mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C