GYB1J100MCQ1GS
DigiKeys produktnummer
493-17897-2-ND - Tape og spole (TR)
493-17897-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-17897-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GYB1J100MCQ1GS
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 63V SMD
Detaljert beskrivelse
10 µF 63 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 120mOhm 10000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
GYB1J100MCQ1GS Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippelstrøm ved lav frekvens
150 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1 A @ 100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
10 µF
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Nominell spenning
63 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
120mOhm
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C