EEH-ZA1J100P
DigiKeys produktnummer
P15446TR-ND - Tape og spole (TR)
P15446CT-ND - Båndavsnitt (CT)
P15446DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EEH-ZA1J100P
Beskrivelse
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 63V SMD
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 63 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 120mOhm 10000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EEH-ZA1J100P Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Produsent
Panasonic Industry
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
100 mA @ 100 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
1 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
10 µF
Høyde - sittende (maks)
0,240" (6,10mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Nominell spenning
63 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
120mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
10000 Hrs ved 105°C