EDC474Z5R5V
DigiKeys produktnummer
338-EDC474Z5R5V-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EDC474Z5R5V
Beskrivelse
0.47F, 5.5V
Detaljert beskrivelse
470 mF (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Aksial, Kapsling - vertikal 50Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Kapsling
Aksial, Kapsling - vertikal
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
470 mF
Størrelse/dimensjon
0,453" dia (11,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,512" (13,00mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
50Ohm ved 1kHz