KR-5R5V474-R
DigiKeys produktnummer
283-KR-5R5V474-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KR-5R5V474-R
Beskrivelse
CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Detaljert beskrivelse
470 mF (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Aksial, Kapsling - vertikal 50Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KR-5R5V474-R Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
470 mF
Størrelse/dimensjon
0,453" dia (11,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
50Ohm ved 1kHz