SCE5R5V474
DigiKeys produktnummer
3239-SCE5R5V474-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SCE5R5V474
Beskrivelse
CAP 5.5V -20% +80% 0.47F T/H
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 mF (EDLC) superkondensatorer 5.5 V Aksial, Kapsling - vertikal 60Ohm ved 1kHz 1000 Hrs ved 70°C
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 70°C
Emballasje
Boks
Kapsling
Aksial, Kapsling - vertikal
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
470 mF
Størrelse/dimensjon
0,453" dia (11,50mm)
Toleranse
-20%, +80%
Høyde - sittende (maks)
0,464" (11,80mm)
Nominell spenning
5.5 V
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
60Ohm ved 1kHz