CSAB0730-220M
DigiKeys produktnummer
4044-CSAB0730-220MTR-ND - Tape og spole (TR)
4044-CSAB0730-220MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4044-CSAB0730-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSAB0730-220M
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 2.5A 200 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
22 µH Skjermet Formstøpt Induktor 2.5 A 200mOhm maks 2-SMD
EDA-/CAD-modeller
CSAB0730-220M Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
3,5A
DC-motstand (DCR)
200mOhm maks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,285" L x 0,260" B (7,25mm x 6,60mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)