BMRA00060630220MA1
DigiKeys produktnummer
553-BMRA00060630220MA1TR-ND - Tape og spole (TR)
553-BMRA00060630220MA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-BMRA00060630220MA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BMRA00060630220MA1
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 3A 145 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
22 µH Skjermet Formstøpt Induktor 3 A 145mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
3,2A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
145mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,260" B (7,30mm x 6,60mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)