MWSA0603S-220MT
DigiKeys produktnummer
3442-MWSA0603S-220MTTR-ND - Tape og spole (TR)
3442-MWSA0603S-220MTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
3442-MWSA0603S-220MTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MWSA0603S-220MT
Beskrivelse
FIXED IND 22UH 2.5A 170 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
22 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 2.5 A 170mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MWSA0603S-220MT Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
3A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
170mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)