CQT2-10MM
DigiKeys produktnummer
315-CQT2-10MM-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CQT2-10MM
Beskrivelse
POLYIMIDE FILM TAPE METRIC SERIE
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Polyimidfilm Teip Silikon Lim Ravgul 0,39" (10,00mm) X 108,3' (33,0m) 36,1 yard
Kategori
Tykkelse
0,0020" (2,0milli-inch, 0,051mm)
Produsent
Chip Quik Inc.
Tykkelse - klebende
0,0010" (1,0milli-inch, 0,025mm)
Serie
Tykkelse - bakside, bærer
Emballasje
Bulk
Bredde
0,39" (10,00mm)
Delestatus
Aktiv
Lengde
108,3' (33,0m) 36,1 yard
Tapetype
Polyimidfilm
Farge
Ravgul
Klebemiddel
Silikon
Temperaturområde
-73°C – 260°C