KAPTON-TAPE10MM
DigiKeys produktnummer
1188-KAPTON-TAPE10MM-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KAPTON-TAPE10MM
Beskrivelse
TAPE MASKING 0.39"X33YDS
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Maskering Teip Lim 0,39" (10,00mm) X 98' (30,0m) 33 yds
Kategori
Bakside, bærer
Polyimid
Produsent
Olimex LTD
Tykkelse
0,0008" (0,8milli-inch, 0,020mm)
Emballasje
Boks
Bredde
0,39" (10,00mm)