CQT2-25MM
DigiKeys produktnummer
315-CQT2-25MM-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CQT2-25MM
Detaljert beskrivelse
Polyimidfilm Teip Silikon Lim Ravgul 0,98" (25,00mm) X 108,3' (33,0m) 36,1 yard
Kategori
Tykkelse
0,0020" (2,0milli-inch, 0,051mm)
Tykkelse - klebende
0,0010" (1,0milli-inch, 0,025mm)
Serie
Tykkelse - bakside, bærer
Bredde
0,98" (25,00mm)
Temperaturområde
-73°C – 260°C