FB160808T-121Y-S
DigiKeys produktnummer
4713-FB160808T-121Y-STR-ND - Tape og spole (TR)
4713-FB160808T-121Y-SCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4713-FB160808T-121Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
FB160808T-121Y-S
Beskrivelse
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 400mA 150mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
400mA
Produsent
Cal-Chip Electronics, Inc.
DC-motstand (DCR) (maks)
150mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz