JS203011JCQN | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | JS203011JCQN |
Beskrivelse | SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V |
Produsentens standard leveringstid | 14 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Skyvebrytere DP3T Overflatemontering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | JS203011JCQN Modeller |
Kategori | Aktuatorlengde 2,00mm |
Produsent C&K | Kontaktmateriale Kobberlegering |
Serie | Kontaktoverflate (finish) Sølv |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype Overflatemontering |
Delestatus Aktiv | Termineringsstil J-ledning |
Krets DP3T | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Kontakttidtaking Ikke spesifisert | Aktuatormateriale Polyamid (PA46), Nylon 4/6 |
Bryterfunksjon På-på-på | Bryterbevegelse 2,00mm |
Nominell strøm (AMP) 300mA (DC) | Elektrisk levetid 5,000 sykluser |
Nominell spenning - DC (vekselstrøm) 6 V | Baseproduktnummer |