JS203011SCQN
JS203011SCQN
JS203011SCQN
DigiKeys produktnummer
CKN10849TR-ND - Tape og spole (TR)
CKN10849CT-ND - Båndavsnitt (CT)
CKN10849DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
JS203011SCQN
Beskrivelse
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Detaljert beskrivelse
Skyvebrytere DP3T Overflatemontering
EDA-/CAD-modeller
JS203011SCQN Modeller
Kategori
Aktuatorlengde
2,00mm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Termineringsstil
Måkevinge
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Bryterbevegelse
2,00mm
Nominell strøm (AMP)
300mA (DC)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
6 V