JS203011CQN
JS203011CQN
JS203011CQN
DigiKeys produktnummer
401-2004-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
JS203011CQN
Beskrivelse
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skyvebrytere DP3T Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
JS203011CQN Modeller
Kategori
Aktuatorlengde
2,00mm
Produsent
C&K
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Serie
Kontaktoverflate (finish)
Sølv
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
PC-pinne
Krets
DP3T
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kontakttidtaking
Ikke spesifisert
Aktuatormateriale
Polyamid (PA46), Nylon 4/6
Bryterfunksjon
På-på-på
Bryterbevegelse
2,00mm
Nominell strøm (AMP)
300mA (DC)
Elektrisk levetid
5,000 sykluser
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
6 V